سهیمه خرپولان عزیز برای ورود به دانشگاه های سراسری !

 

دانشگاه خرپولانهنوز که هنوزه بچه حزب الهی هائی که یه دانشگاه درپیتی قبول می شند به خاطر داشتن چادر یا ریش متهم به استفاده از سهمیه خانواده شهید و جانباز و ... می شند

هنوز که هنوزه بچه حزب اللهی جماعت توی کلاس جلوی بعضی از استادا نمی تونه سرشو بلند کنه و ان قلت کنه که جواب نشنوه که تو دیگه حرف نزن سهمیه !

اصلا شما نماینده بزرگو.اری که رأی دادید به این طرح متوجه هستید که این شکلی کلاسهای دانشگاه های روزانه دیگه یکدست نخواهد بود و بچه های تخس و نونور و خنگول خرپولهای عزیز دانشگاه ها را به بند خواهند کشید!

البته می فرمایند که این طرح برای اینه که این عزیزان و نوردیدگان جامعه بشری پول بی زبون مملکت رو برندارند برند از آکسفورد مدرک بگیرند و ... البته بنده فکر نکنم این نوردیدگان تخس رو برای بازدید از آکسورد راه بدند تو ولی خوب مثلا نمی فرمایند که این نور دیدگان نرند دانشگاه های بی نام و نشان و بی کیفیت کشورهای همسایه درس بخونند و ژول مملکتو خرج کنند !

بنده سوال می کنم نماینده عزیز شما متوجه هستید که معنی کلمه صادرات چی هست مطمئن باشید هرچی این عزیزان دل انگیز کمتر توی دانشگاه های مملکت تردد کنند وضع تولید علم و به تبع اون تولید ثروت مملکت در آینده نه چندان دور بهتر میشه ولی اگه بخواین اینها رو نگه دارید مطمئنا فردا پس فردا یه وام کلان چند میلیاردی به واسطه مدرکشون از یکی از بانکها گرفته و طبق معمول در یکی از کشورهای حاشیه خلیج یا اروپا و ینگه دنیا به امر خطیر خرکیفولینگ خواهند پرداخت

حالا از ما گفتن شما حواستون به سهمیه این دلبندان باشه تا بعد !

/ 0 نظر / 36 بازدید